News

Worst come to worst my peoples come first!

Nov 01 2017 9:34 AM

Niestety nie mamy dobrych wieści z obozu Evidence'a, z powodu trudnej sytuacji rodzinnej, Michael jest zmuszony przesunąć trasę europejską wraz z premierą płyty na początek roku. "He is going to have to reschedule this entire tour + push back his January album release."

Czytaj więcej


Rozstrzygnięcie konkursu z dnia 31.03 "Mac Miller - The Divine Feminine"

Apr 15 2017 11:30 AM

Znamy zwycięzcę konkursu, który ogłosiliśmy na naszym fanpage'u 31 marca. Najnowszy album Mac Miller'a "The Divine Feminine", powiększy kolekcję płyt ...

Czytaj więcej


Trillest - Rozstrzygnięcie konkursu

Apr 14 2017 5:58 AM

3 kwietnia 2017 roku na grupie Trillest, dzięki uprzejmości administratora, twórcy obrazków dla waszych ulubionych muzyków, znanego pod ksywką Szejku, ogłosiliśmy konkurs, który polegał na wzięciu udziału w wydarzeniu Chris Travis, 05-04, Kraków, The Club i wpisaniu w komentarzu Chris Travis Trillest.  

Czytaj więcej


SONY oficjalnym partnerem!

Apr 12 2017 11:07 AM

Nie zwykliśmy się chwalić, ale to wyjątkowa sytuacja, otóż w zeszłym tygodniu, na kilka godzin przed koncertem Torego Laneza w Warszawie, podpisaliśmy umowę partnerską z firmą SONY. Teraz będzie o nas trochę głośniej, włączamy EXTRA BASS! ;) 

Czytaj więcej


BIG idea - Historia koncertów

Dec 30 2016 11:40 AM

Anderson .Paak, Asher Roth, AZ, Cali Agents, Chris Travis, Dj Tony Touch, Hopsin, Keith Murray, Kevin Gates, KRS-One, Lords of the Underground, Machine Gun Kelly, Masta ACE, Mick Jenkis, Mobb Deep, M.O.P, Smif N Wessun, Talib Kweli, The Game, Tory Lanez - to tylko niektórzy artyści, zaproszeni przez nas do Polski i Hiszpanii. Zobacz pełną historię naszych koncertów.

Czytaj więcej


                          1-5 z 7 Nastepna strona >>